Gizlilik Kullanım Şartları

  • Anasayfa
  • Gizlilik Kullanım Şartları

Gizlilik Kullanım Şartları

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü’nü kabul ederek, site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin heylove ŞTİ bağlantılı şirketler veya ortaklar tarafından yapılan işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tespiti açısından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Ad, soyad, kimlik, belge numarası, adres, sipariş alıcı bilgileri ve sipariş notu gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur. Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü’nü kabul ettiğinizde saklanacak olan verilerinizin, bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunacağını belirtmek isteriz.

Kredi/banka kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik numarası gibi bilgiler heylove.com.tr veri depolarında (data, veritabanı vb) saklanmaz, tutulmaz. Kredi kartı ile ödeme sistemlerinde heylove.com.tr PayU sistemi üzerinden ödeme talep eder.

Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir. Saklanacak olan bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılacaktır:

Siparişlerinizin işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi, Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması, İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, Site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin biraraya getirilmesi ve gerektiğinde gizlilik koşullarına uymak kaydı ile bunları işin uzmanları ile paylaşmak, Pazar araştırması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon, fax veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla sizinle irtibat kurmak, Dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece heylove ŞTİ bağlantılı şirketler veya ortaklar bünyesinde kullanmak, Web sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet için Web sitemizi size özgü hale getirmek,

Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması, Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ve bunlara ilişkin kişisel seçim olanaklarınızı araştırmak ve geliştirmek, Hizmetlerimizi veya ilgili ürünleri sizlere tanıtmak, yeni ürünler ve ilgi çekici bulacağınızı düşündüğümüz diğer bilgiler hakkındaki promosyon niteliğindeki e-postaları periyodik olarak gönderebilmek, Yasal gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi merciilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile; kullanıcının tüm hakları gözetilerek veri ilgili üçüncü kişilere aktarılabilir.

heylove.com.tr’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. Ad, soyad, kimlik, belge numarası, adres, sipariş alıcı bilgileri ve sipariş notu bilgileriniz heylove ŞTİ. bünyesinde tutulmakta olup; ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şekilde heylove ŞTİ. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin heylove.com.tr arayüzü üzerinden; PayU -> Banka -> ve Bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca heylove.com.tr’de “Secure Sockets Layer” (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Girmiş olduğunuz veriler, Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü’nü kabul etmeniz halinde işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanacaktır. Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması ya da bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilecektir. Sitemizi sürekli olarak geliştirmekte olduğumuzdan ötürü, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır. Her türlü gelişme tarafınıza “Gizlilik Prosedürü” başlığı altında bildirilecektir.

Gizlilik Prosedürü

Kişisel bilgiler başlığı altında heylove ŞTİ’in yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir. heylove ŞTİ. olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle, kabul ettiğiniz Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü’ne bağlı olarak, tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstereceğiz.

Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece sizin işlemlerinizin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutacağız. Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından heylove ŞTİ. sorumlu tutulamaz.


BUGÜN, O'NA İYİ BAK

Kuru Mama, satın alınan her mamanın %10'nu ihtiyaç sahibi dostları ile paylaşıyor.


YARIN, O'NA SEVGİ VER

Bağış yaparak minik dostlarımızın hayatına sevgi ile dokunun.


HER ZAMAN, O'NU GÜZEL YAŞAT

Kuru mamaları, Omega 3 / Omega 6 ve ihtiyacı olan tüm vitaminleri içerir.


ÇÜNKÜ, O SENİN DOSTUN

O'nun hayatına dokunduğun kadar mutlu olursun. O'nu tanımak ister misin?


O'NA SAHİP ÇIK

Bugün bir Kuru Mama satın alarak barınaklardaki minik dostlarımıza sahip çıkabilirsin.


MUTLULUK PAYLAŞMAKTIR

Kuru Mama ile tüm fikirlerini, mutluluklarını ve görüşlerini paylaşabilirsin.