DEVAMLI TOPTAN SATIŞ YAPTIĞIMIZ KURUM VE KURULUŞLAR

BELEDİYELER
BARINAKLAR
VAKIFLAR
ÜNİVERSİTELER
Belediyeler, Barınaklar, Vakıflar ve Üniversiteler için Toptan özel fiyatlarımız Mevcuttur.
KÖPEK OTELLERİ
KÖPEK EĞİTİM MERKEZLERİ
ÜRETİM ÇİFTLİKLERİ
Köpek Otelleri, Köpek Eğitim Merkezleri ve Üretim Çiflikleri için Toptan özel fiyatlarımız Mevcuttur.
VETERİNERLER
PET SHOPLAR
PET KUAFÖRLER
Tüm veterinerler, Petshoplar & Pet kuaförler için Toptan özel fiyatlarımız Mevcuttur.
SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ
SOSYAL MEDYA GRUPLARI
Sosyal medya platformlarındaki besleme yapan gruplar veya Sosyal Sorumluluk Projesi olarak besleme yapacak kurum ve kuruluşlar için Toptan özel fiyatlarımız Mevcuttur.

TOPTAN SATIŞI YAPILAN KÖPEK MAMASI MARKALARI

Köpek maması markası tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. fiyat teklifi için talep ettiğiniz markanın adını ve klosunu [email protected] adresine gönderin veya 0216 464 34 34'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin


Köpek Maması Seçerken Köpeğinizin Yaşı ciddi Bir faktördür

Kullanacağınız köpek mamaları dostunuzun yaşına uygun olmalıdır. 1 yaşına kadar olan devre şirin evcil dostunuzun yavruluk dönemi olarak sayılmaktadır. Bu çağda yavru köpek mamaları kullanımı oldukça önemlidir. Bu dönemde yavru köpek sütten kesildikten sonra kuru mamaya geçiş çok mühim bir safhadır. Mamanın dostunuzun yiyebileceği lezzette, büyüklükte olması çok önemlidir. bununla birlikte içeriğin dostunuzun ihtiyacını karşılayacak protein, vitamin, yağ değerlerine sahip olması oldukça önemlidir. Bu nedenden bilhassa bu çağda kalitesi ve içeriği ile kendini kanıtlamış köpek mamalarının kullanılması önerilir. Bu devirde kullanılan köpek mamalarının protein oranı yüksektir. KURU köpek mamasında protein oranı B ye kadar çıkabilmektedir. Yavru köpekler 7 haftalık çağa kadar anne sütü ile beslenmelidirler. sevimli dostunuza 1 ve 5 aylık çağda mama ile beslenmesi mecburiyetinde kuru köpek mamaları bu dönem için idealdir. Yavru köpeğin ihtiyacını tam olarak karşılayacak ve yavru köpeğin yiyebileceği nitelikte olacaktır. başka markalar ürün adları farklılık gösterebilir. Yavru köpeklerin kuru mama ile beslenmeye geçilmesi için doğru zaman 10 ile 17 haftalık dönemidir. Kuru mamaya geçiş sürecinde kuru mamayı süt ile yumuşatılarak daha basit bir geçiş yapılabilir.

Besin Değerlerine Sahip Köpek Mamaları Markalarını Tercih Edin

toptan köpek maması

Köpeklerin yetişkinlik dönemi 1 yaşından başlar 8 yaşına kadar sürer. 1 ve 2 ıslak arası köpeğiniz kısırlaştıracak iseniz en doğru dönemdir. Yetişkinlik döneminde köpeğinize yetişkin köpek mamaları ile beslemeniz önerilir. sevimli dostunuz eğer iştahlı ise kilo alma sorunu yaşayabilir Özellik kısırlaştırılan köpeklerde kilo problemi aşırı fazla görülmektedir. şirin dostunuz için kullanacağınız mama dostunuzun ihtiyacını en doğru biçimde karşılıyor olması gerekebilir. KURU köpek mamalarında yetişkin tahılsız köpek mamaları ve tahılsız yavru köpek maması çeşitleri mevcuttur. KURU köpek mamasın da tahılsız tavuklu narlı köpek mamaları, kuzu etli yaban mersinli köpek mamaları ve çeşitleri, portakallı balıklı köpek mamaları ve çeşitleri bulunmakta. Bu köpek mamalarının tahılsız çeşitleri olduğu bunun gibi az tahıllı çeşitleri de mevcuttur. epey bir değişik damak tadına hitap eden bu özel köpek mamaları deneyebilirsiniz. Dostunuz bu mamaları çok fazla sevecektir. Köpek mamalarında ülkemizde en başarılı olan markalardan birinin KURU köpek maması markası olduğunu söyleyebiliriz. Köpeğinizin her dönemi için, ayrıcalıklı ihtiyaçları için, değişik ambalajlarda mamalar bulunur. 400gr, 2kg, 4kg, 10kg ve 15kg lık ambalajlı ürünleri bulunur. bununla birlikte şirin evcil dostunuzun özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek mamaları da mevcuttur. duygulu tüylü köpekler için, duygulu sindirimi olan köpekler için, kısırlaştırılmış köpekler, çok kilosu olan köpekler için, çok fazla mama seçen köpekler için, özel köpek mama çeşitleri mevcuttur. bununla birlikte bu mamalar ıslak aralığına göre de mevcuttur. ihtiyar köpekler için kısırlaştırılmış köpek mamaları bunun gibi  kuru köpek mamasında baktığımızda daha net bir ürün grubu olduğunu görmekteyiz. Irklar için özel mamalar yoktur. Yaşlara ve ihtiyaçlara göre ürünleri mevcuttur. bununla beraber kuru köpek mamaları bir birinden içerik şekilde ayrılmıştır. Balıklı, Tavuklu ve Hindili köpek maması çeşitleri mevcuttur. kuru markasındaki bütün mamalar karışık etli içeriktedir. KURU yetişkin köpek mamasının balık yahut tavuklu çeşidini tercih edebilirsiniz yada kısırlaştırılmış köpek mamasının balıklı veya kümes hayvanlı çeşidini tercih edebilirsiniz. KURU yavru köpek mamaları ve yaşlı köpek mama çeşitlerinde tavuklu, balıklı bunun gibi tercihler bulunmaz. Bu mamalar kümes hayvanı içeriklidir. 1.5kg, 3kg ve 10kg ambalajları mevcuttur. KURU köpek mamalarında tavuklu, balıklı, tavşanlı, kuzu etli içerikleri bulunmaktadır. KURU markasında yavru köpekler için tavuklu, balıklı sebzeli köpek mama alternatifleri mevcuttur.

Köpek Mamalarını Verirken Mama Kabı ile Belirtilen ölçülerde ve öğün Adedinde Vermeye Dikkat Ediniz.

toptan köpek maması satışı

Ayrıcalıklı köpek maması markalarının ölçüleri ayrıcalıklı olabilmektedir. Verilmesi gereken mama miktarı ürün ambalajında belirtilmiş. Dikkat edilmemesi durumunda şirin evcil dostunuzda çok kilo alımı ve buna bağlı türlü hastalıklar oluşabilir. kullanılan köpek maması miktarı dostunuzu yaşı da yoğun şekilde mühimdir. Yavru köpekler ve yaşlı köpekler yetişkin köpeklere göre daha az yerler. bilhassa ihtiyar köpeklerin daha az yemesi oldukça mühimdir. Köpek Mamalarının her zamana taze olması ve mama kabının beraberinde su kabının olması mühim. Evdeki köpek sayınıza göre ambalaj tercihi yapabilirsiniz. Büyük olan ambalajlar her süre sizin için daha ekonomik olacaktır. Bu köpek mamaları daha uzun süre kullanılacağı için ambalajlarını ağzının sıkıca kapalı olduğuna ve hava almadığına dikkat edilmesi gerekebilir.Sevimli Evcil Dostlarımıza Destek Olalım

NEDEN TOPTANKOPEKMAMASİ.COM ?

Türkiye'de toptan pet ürünleri denince aklınıza gelebilecek ilk markalardan biri olan toptankopekmamasi.com onlarca köpek maması markasını tedarik ediyor ve en uygun fiyatla satışa sunuyor. Şimdiye kadar gelen tüm toptan siparişleri müşteriye sorunsuzca ulaştıran toptankopekmamasi.com siz müşterilerimizin desteği ile günden güne daha da büyüyor. toptankopekmamasi.com sizlere Stok sorunu olmayan markaları sunuyor ve fırsatı hemen yakalamanızı bekliyoruz. Acele edin ve Fırsatı kaçırmayın. 1000 m2'lik çalışma alanı ve 22 kişilik uzman ekibimiz ile köpek maması markalarının tedariğini yapıyor ve hızlıca size ulaştırıyoruz. Fiyatlarımız ile rekabet gücümüzü kullanıyoruz, tedarikçi olmamızın avantajını yaşıyoruz. köpek ürün grubunda olan mamaları uygun fiyat ve yüksek kalite ile siz müşterilerimize sunuyoruz.

 • En UYGUN FİYAT

  Satın alınan ürünlerin tamamını toptanopekmamasi.com kendisi tedarik eder, bu operasyon sayesinde toptankopekmamasi.com müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır.
 • ARAÇ İLE TESLİMAT

  Talep etmeniz durumunda''Araç ile Teslimat'' (istanbul içi) Hizmeti Vermekteyiz.
 • ALIŞVERİŞTE & 100 GÜVEN

  toptankopekmamasi.com güvenlik konusunda son teknolojinin tüm niteliklerinden sonuna kadar faydalanmaktadır. Bu sebeple gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Zaten bayi girişi yaparken bile bilgileriniz SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir.
 • DEPODAN TESLİM

  toptankopekmamasi.com deposuna gelerek siparişlerinizi depomuzdan teslim alabilir, dilerseniz depomuzu gezebilirsiniz. Tüm ürünler stoklarımızda mevcut olduğundan siparişlerinizi depomuzdan teslim alabilirsiniz

Sevİmlİ Dostlarımızla Selfİe

Sevimli Evcil Dostlarımız İle Selfie
Sevimli Evcil Dostlarımız İle Selfie
Sevimli Evcil Dostlarımız İle Selfie
Sevimli Evcil Dostlarımız İle Selfie
Sevimli Evcil Dostlarımız İle Selfie
Sevimli Evcil Dostlarımız İle Selfie
Sevimli Evcil Dostlarımız İle Selfie
Sevimli Evcil Dostlarımız İle Selfie

SON ETKİNLİKLER

Sevgili Dostlarımız İçin Destek Hikayesi
10.000 KG Destek HİKAYESİ
2014 / 2015 arası barınaklardaki sahipsiz ve ihtiyaç sahibi minik dostlarımız için 10.000 KG’dan fazla mama bağışı gerçekleştirdik.
Minik Dostumuz olan kediyi tedavi Ettirdik
MİNİK DOSTUMUZU HAYATA DÖNDÜRDÜK
Bakıma muhtaç, ciddi derecede yaralanmış iki minik dostumuzu tedavi ettirdik. Şu anda sağlıklarına kavuştular ve hatıra olarak bu resimleri kaldı.
Ömerli'de Sahipsiz dostlarımızı ziyaret ettik
ÖMERLİ ZİYARETİ
Bugün Ömerli’de sahipsiz dostlarımızın barındığı bir ormanı ziyaret ettik.

Kuru

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak İstermisiniz, Bu bilgilerin, bizi daha iyi tanımanıza katkıda bulunacağına inanıyoruz.

KURU Toptan Köpek Maması

KURU Köpek Maması

KURU toptan köpek maması uygulanan yüksek kaliteli ürünler hem sevimli dostlarınızın sindirimini kolaylaştırmaktadır hemde dışkı sorunlarını çözer. Zenginleştirilmiş içeriği ile hem görsel duyularını hem de yürek sağlığını korumaya yardımcı olur. Dengeli düzeydeki yağ asitleri ve mineraller sağlıklı tüyler için mühim rol oynar. aynı zamanda içerdiği omega-üç ve omega-6 ile deri tüy sağlığını korur. Kontrollü mineral düzeyi ve uygun idrar PH?sı sağlayarak üriner sistem sağlığını destekler ve şirin evcil dostunuzu taş oluşumuna karşı korur. KURU köpek maması ile şirin dostunuz sağlıklı ve uzun bir yaşam boyunca kondisyonun zirvesinde kalacaktır. içerdiği üstün antioksidanlı formül ile sevimli evcil dostunuz için sağlıklı ve kuvvetli bir bağışıklık sistemi sağlar. sağlıklı adale yapısı için yüksek kaliteli protein içermektedir.

Özellikle evde yaşayan yavru köpekler için üretilmiş hem lezzetli hem de yenile bilirliği yüksek dengeli eksiksiz bir toptan yavru köpek maması taze kümes hayvanlarından elde edilen yüksek seviyeli hayvansal protein, mamaya olağanüstü protein kalitesini ve dayanılmaz aromasını kazandırır. KURU toptan köpek mamaları, hem kendimize ait, hem de bağımsız, otorite sayılan dış laboratuvarlarca devamlı şekilde kontrol edilir. KURU yalnızca sıkı nitelik kontrollerden geçmiş, özenle seçilmiş malzemeler kullanılır. Dolayısıyla kuru, kanatlı ürünleri ve yumurta benzeri hayvansal materyallerin sadece yüksek kaliteli olanlarını içermektedir.

KURU toptan köpek mamasın da, yapay renklendirici yada suni tatlandırıcı içermez ve kuru köpek mamasının üretiminde genetiği değiştirilmiş organizmalar, granüler hayvansal maddeler yada mezbaha artıkları kullanılmaz. vitamin E, vitamin C ve iz element Selenyum, gövde hücrelerini, metabolizmada oluşan taraf ürünlerin verdiği hasardan koruyan mühim antioksidanlardır. bununla beraber yaşlanma sürecine karşı da çalışırlar.özel su taşıma ajanı, suyun vücuda alınması ve vücuttan atılmasını organik yollarla güç verir ve dolayısıyla idrar yollarında taş oluşumunu ve bunun sonucunda oluşacak böbrek hasarlarını engelleyici bir artı yardım görevi görür.

İyi dengelenmiş, yüksek omega 3 ve omega altı yağ asitleri içeriği ve özellikle iz element çinkonun etkili çinko-şelat formunda ilavesi, şirin evcil dostunuza kalıcı bir canlılık, mükemmel bir görüş gücü, yumuşak bir ten, parlak tüy örtüsü sağlar ve dostunuzun organik bağışıklığını destekler. Düzenli bir sindirim sağlar ve dışkı kokusunu azaltır. mükemmel protein kalitesi ve yüksek besin yoğunluğu yardımıyla KURU köpek maması, yavru köpeklerin gelişimini destekler. KURU yavru köpek maması ekstra olarak vitaminler ve iz elementlerle donatılmıştır ve dolayısıyla yavru köpeklerin hayat gücünü ve bağışıklığını destekler. kuru toptan yetişkin köpek maması, iyi dengelenmiş besin verileri, mineraller, vitaminler ve iz elementler içerir.

Hayat gücünün ve keyifli bir yaşamın önemli noktasını yapan bu maddeler aynı sürede yavru köpeğinizin nebati bağışıklığını da destekler. yüksek yoğunlukta besin maddeleri içerir ve yararlanım, lezzet ve sindirile bilirlik açısından kusursuzdur. Kuru toptan köpek maması yüksek miktarda zengin sıvı ve sert yağlardan oluşan ürünler, zarif, parlak ve ipeksi bir tüy örtüsü sağlar. Kuru köpek mamasın da bulunan vitaminler ve iz elementler de bununla birlikte bu etkiyi güçlendirir. özel bileşenlerin içinde naturel şekilde bulunan kıkırdak sağlığı elementleri, kıkırdak metabolizmasına ve mafsal hareketliliğine besinsel destek sağlar. kuru toptan köpek maması, hususi adet büyüklüğü olan bir köpek maması ve bu hususi büyük taneler, şirin dostunuzun mamayı çiğneyerek yemesini sağlar. Tanelerin hususi yapısından dolayı kuru köpek maması tıpkı zamanda diş sağlığını da destekler. kuru köpek maması özellikle hassas idrar yollarına sahip köpekler için uygundur.

İçerikteki miktarı azaltılmış protein ve mineral maddeler yardımıyla böbreklerin besinleri parçalama gereksinimi de azalır. KURU toptan köpek maması, böbrekler ve boşaltım organları üzerinde müspet bir etkiye sahiptir. kuru köpek maması, bilhassa duygulu ağız hijyenine sahip yetişkin köpekler için uygundur. Tanelerinin hususi yapısı ve büyüklüğü sayesinde şirin evcil dostunuz köpek mamasını hem çiğneyecek hem de mama taneleri şirin dostunuzun diş yüzeylerine sürtebiecektir. Bu tesir, yapılandırılmış nebat lifleriyle arttırılmıştır. KURU toptan köpek maması, düşük aktivitesinden dolayı yahut kısırlaşma sonrası kilo alma durumu olan köpekler için yapılmış düşük kalorili, eksiksiz köpek mamasıdır.

Kuru Toptan Köpek Maması Fiyatları

KURU Köpek Maması Fiyatları

Toptan köpek maması fiyatları hakkında bilgi almak kadar, güvenilir köpek maması markalarını tercih edebilmekte önemlidir. En nihayetinde söz konusu sevimli evcil dostlarımız olduğu için dikkat edilmesi gereken bazı detaylar olduğunu unutmamak gerekiyor. KURU olarak sizlere en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermek tek gayemizdir. Sitemiz üzerinden en hızlı ve güvenli bir şekilde ucuz köpek maması satın alabilirsiniz. Toptan köpek maması satış fiyatlarımızı öğrenmek veya  daha detaylı bilgiler almak ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizin canlı destek sistemi üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilir ve Toptan köpek maması satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  

Sevimli Dostlarımızda insanlar gibi birçok besinin içeriğinde yeterli minerallerin ve vitaminlerin bulunduğu gıdalara ihtiyaç duyarlar. Onların beslenmelerini sağlıklarını ve diğer genel ihtiyaçlarımı karşılamak siz sahipleri olarak üzerine görev düşmektedir.

Sokak hayvanları konusunda da aldığınız mama paketi ile sizler sokak hayvanlarının beslenmesinde ve barınmasında da etkili olabilirsiniz. İnsanlar hayatlarını sağlıklı devam edebilmesi için nasıl protein gibi kaliteli besinlere ihtiyaç duyuyorlarsa aynı sizler için değerli olan köpekleriniz için hazırladığınız  KURU köpek mamalarının içeriğinde de kaliteli besinler, proteinler, mineraller ve daha birçok vitamin bulunmaktadır.

Sizler köpeğiniz için en sevdiği ve vücudu için de sağlıklı olan mamayı seçerken toptan köpek maması satışı yapan firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Koliler içinde 12’li olarak sizlere kargo ile teslim edeceğimiz ve sizlerin kapıda ödeme imkânına sahip olabileceğiniz mama markası KURU’dir.

İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa gibi şehirlerde de ucuz hatta en ucuz köpek maması olan kuru, sizlerin yavru köpeklere rahatlıkla yedirebileceğiniz besin değeri açısından ve yeni doğan yavrular için bağırsak yapılarına uygun mamalar biz de bulunmaktadır.

KURU köpek maması Omega 3, Omega 6 vitaminlerini içeriğinde bolca bulundurur ve sizler köpeklerinize Premium Formula mamaları yedirerek farklı içerikteki ürünleri tercih edebilirsiniz. Sosyal sorumluluk projesi ile birlikte köpek mamaları üretimine başlayan firmamız bu konuda gelişerek ve sizlere yeni seçenekler sunarak sevimli dostlarınız için en sağlıklı mamaları kullanabilmenizi sağlıyor.

Sizler firmamızdan aldığınız her mama paketiyle yalnız evcil dostunuza değil sahipsiz ve korunaksız olan köpeklere de destek vermiş olursunuz. KURU toptan köpek maması satışı yaparak sizlerin köpekleriniz için kaliteli mama stoklamanızı sağlar.

Ayrıca firmamız birçok kulübe sponsorluk yapmakta ve birçok barınağa da mama yardımı yaparak sosyal sorumluluk projelerinde de adından söz ettirmektedir. KURU mama firması olarak bizler sizin koli olarak ürünlerinizi satın aldığınızda, özellikle de kavanoz mamalarında kargo teslimi esnasında ürünlerinizi kontrol etmeden kargo imzanızı atmamanızı tavsiye ediyoruz.

Kargodan kaynaklanan herhangi bir problem konusunda sizler mağdur olmayın ve kırılmış olan mamalarınızın ziyan olmaması için teslimattan önce son olarak kontrollerinizi yapın. KURU toptan köpek maması satışı ile evinizde ya da bahçenizde beslemiş olduğunuz köpeklerinizin ve yavru köpeklerinizin en sağlıklı şekilde beslenebileceği mama çeşitleri ile hastalanmaması için gereken özeni göstermenizde de yardımcı olur.

Uygun fiyatları ile cazip bulacağınız kuru köpek mamaları toptan fiyatı ile de oldukça cazip ve sizler tarafından tercih edilecek bir marka olmaktadır.

İndirimli ve kampanyalı fiyatları ile sizler de köpekleriniz için mama stoku yapabilir ve bu indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. KURU mamaları denemeniz ve sürekli olarak kullanabilmeniz için köpek mamalarında ciddi bir fiyat düşüşü gerçekleştirmiş ve sizlerin bu fiyatlardan yararlanabilmenizi sağlamıştır.

En ucuz fiyata en kaliteli mamaları edinmek ve köpeklerinizi sağlıklı mamalar ile beslemek için sizde ucuz ve kaliteli köpek mama markası kuruyi tercih edin.

Yavru kedilerinizi ve yavru köpeklerinizi gönül rahatlığı ile besleyebileceğiniz bol mineraller ve vitaminler ile sağlık mamaları kuru doğal içerikleri ile sevdiğiniz hayvanlarınıza gönül rahatlığıyla yedirebileceğiniz mamadır.

Sizlerde toptan köpek maması alımı için firmamız ile görüşebilir ve iletişime geçebilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa gibi şehirlerde marketlerden ya da internet üzerinden sipariş ile ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Sizler kampanyalardan ve çeşitli indirimlerden haberdar olabilmek için web sitemizi takip edebilir ve online olarak sitemizdeki değişimleri gözleyebilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yaparken sahipsiz hayvanlar içinde katkı sağladığınızı da unutmayın.

KURU Toptan Köpek Maması Markaları

Köpek Maması Markaları

Toptan köpek maması satın alırken bazı sorunlar yaşamak oldukça muhtemeldir. Bunlardan birisi, itimat vermeyen köpek maması markalarının mamalarını toptan satın alırken olacaktır. Bunun yanı dizi, toptan satın alınan köpek mamasının içeriği konusunda detaylı bilgi verilmiyor olması da sorunlar arasında sayılabilmektedir. Bu sebeple, internet üstünden özellikle toptan köpek maması alımı yapılacak ise o zaman iyi bir araştırma yapmalı, güvenilir ve işini iyi yapan Toptan köpek maması markaları tercih edilmelidir.

Bu sayede toptan aldığınız köpek mamaları hem daha az maliyetli olacak hem de sevimli dostlarınız için daha sıhhatli bir harcama sağlayacaktır. Bu sebeple toptan köpek maması alımı yaparken işini iyi oluşturan, dikkat çekici bir seviyede kalitesini ispatlamış e-ticaret sitelerinin tercih edilmesinde fayda bulunur.

Bu tercihi yaparken de bu işte satış rakamları iyi olan siteleri ve internet üzerinden araştırma yaptığınızda farklı sitelerde müspet yorum alan sistemleri kullanma yoluna gidebilir, forum vb. yerlerde bu konu için kısa araştırmalar ve yorum alış verişleri yapma yöntemini kullanabilirsiniz.

Toptan Köpek maması markaları ile ilgili genel bir standart uygulamadan söz etmek mümkün olmadığı için bahsettiğimiz araştırmaları yapmak sizlere önemli bir yarar sağlayacaktır.

Bu sayede hem Toptan köpek maması markaları hakkında bilgi sahibi olur hem de pazarda ortalama şekilde Toptan köpek maması ve çeşitleri meselesi için bilgi sahibi olmuş olursunuz. şimdiden en sağlıklı köpek mamasını en kaliteli köpek maması markasından almanız dilekleri ile.


BUGÜN, O'NA İYİ BAK

Kuru Mama, satın alınan her mamanın %10'nu ihtiyaç sahibi dostları ile paylaşıyor.


YARIN, O'NA SEVGİ VER

Bağış yaparak minik dostlarımızın hayatına sevgi ile dokunun.


HER ZAMAN, O'NU GÜZEL YAŞAT

Kuru mamaları, Omega 3 / Omega 6 ve ihtiyacı olan tüm vitaminleri içerir.


ÇÜNKÜ, O SENİN DOSTUN

O'nun hayatına dokunduğun kadar mutlu olursun. O'nu tanımak ister misin?


O'NA SAHİP ÇIK

Bugün bir Kuru Mama satın alarak barınaklardaki minik dostlarımıza sahip çıkabilirsin.


MUTLULUK PAYLAŞMAKTIR

Kuru Mama ile tüm fikirlerini, mutluluklarını ve görüşlerini paylaşabilirsin.